קידום אתרים

אתה נמצא כאן:

קידום אתרים הינו פרוצדורה מורכבת למדי הדורשת עמידה במאפיינים רבים הנדרשים על ידי מנועי החיפוש על מנת להגדיר את האתר כרלוונטי יותר או פחות עבור ביטויי חיפוש כאלו ואחרים. מה זאת אומרת? הכוונה היא בעצם לשאול מה גורם לגוגל להגיד שאתר מסויים הוא מציב במקום הראשון ואחר במקום השני וכן הלאה, אם חיפשנו למשל "דשן לכרוב ניצנים"?

שלב קידום האתר מתחיל מיסודות בניית האתר, עוד שמתחילים את סקיצת האתר חשוב לחשוב על אופן ושיטת קידום האתר, כיום חברות רבות עושות זאת בתהליכי בניה של האתר, לכן גוגל מייחס חשיבות רבה לאתרים אשר מותאמים לדרישות מנועי החיפוש של גוגל, כל מקדם אתרים יודע שהצלחת הפרויקט חשובה במידה רבה מאוד, לכן הוא "מתחייב" לעבוד על פי השיטה שגוגל מציע לו.

אם כן המאפיינים שאותם גוגל מביא בחשבון הם רבים ביותר. הסיבה לכך הינה הניסיון המתמיד של גוגל להביא לגולשים את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר עבורם. רלוונטיות - זוהי מילת הקסם.

פרטי התקשרות

0585-900-500
info@asd.co.il

שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה
נציגנו יצרו עימך קשר בהקדם האפרי
תודה רבה!
חושב מספר צעדים קדימה
חושב מספר צעדים קדימה

אז איך עובד קידום אתרים?

אם לחלק את העולם המופלא שנקרא קידום אתרים לשני חלקים עיקריים, ישנו החלק הראשון שנקרא קידום "און סייט". הכוונה היא לשיפור והתאמה של תוכן וקוד המקור של האתר עצמו על מנת לגרום לגוגל לראות באתר כאתר איכותי ואמין. בין השאר הפעולות המבוצעות בשלב זה הן ווידוא תקינות מבנה אתר והיררכית עמודים נכונה, הפקת תכנים איכותיים לאתר תוך שילוב נכון של ביטויי מפתח וביטויים מעולם התוכן הרלוונטי, הפיכת טעינת עמודי האתר למהירה עד כמה שאפשר ועוד רבים..

החלק השני נקרא קידום אתרים "אוף סייט". אם בקידום "און סייט" טיפלנו במרכיבים שבתוך האתר כאן ניגע בגורמים התורמים לקידום ושאינם קשורים ישירות לאתר. בין מרכיביו הרבים של חלק זה של קידום אתרים נמצאות פעולות כמו בניית מערך קישורים נכנסים, בניית אתרי תמיכה, פעילות ברשתות חברתיות תוך הנעת גולשים להיכנס אל האתר וכו'.

לא לכל אחד

לא לכל אחד יש את הידע והניסיון או את הזמן ללמוד ולהתמיד בקידום אתר יעיל לאורך זמן. בדיוק לשם כך ישנם אנשי מקצוע המתמחים בתחום ויוכלו להעניק לאתר שלכם את הטיפול שלו הוא באמת ראוי.