חנות וירטואלית

אתה נמצא כאן:

חנות וירטואלית באינטרנט הינו אתר מסחר אלקטרוני אשר מאפשר לגולשים לקנות מוצרים און-ליין באתר בלחיצת כפתור ולבצע את התשלום בסוף הרכישה, תהליך הקמת חנות וירטואלית באינרטנט דורשת אפיון העסק, הכנת תוכנית עבודה מסודרת לתהליך בניית החנות וביצוע בפועל.

אנו דואגים שכל אתר שיבנה אצלנו יקבל את היחס הדרוש לו בכל תהליך הבנייה וגם לאחר הבנייה, מה שמצריך מאיתנו שיתוף פעולה מלא של הלקוח בכל תהליך קבלת החלטות בעיצוב האתר והנאת הגולשים לפעולה לרכישת מוצרים באתרנו, לשם כך אנו בונים את החנויות בסטנדרט גבוהה ושמים דגש על איכות כתיבת הקוד, מבנה האתר, עיצוב ואף דאגים להתאים את החנות לדרישות ה-SEO של קידום האתרים.

פרטי התקשרות

0585-900-500
info@asd.co.il

שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה
נציגנו יצרו עימך קשר בהקדם האפרי
תודה רבה!
ביצוע הזמנה בחנות אלקטרונית
ביצוע הזמנה בחנות אלקטרונית

מסחר אלקטרוני - ניהול מוצרים

לאחר שלב בניית החנות אנו עוברים להזנת תוכן ומוצרים באתר, חלק עיקרי וחשוב להשלמת תהליך הבניה, ניהול המוצרים מתבצע באמצעות מערכת ניהול תוכן ייחודית, מותאמת לדרישות הלקוח ולמבנה האתר. ניהול המוצרים מתחלק למספר חלקים, החלק הראשון הוא הכנס נתונים על המוצרים כגון: שם המוצר, מחר, תיאור המוצר, קטגוריה, אמצעי תשלום וכו', החלק השני מיועד למנהל האתר (קידום אתרים - SEO) אשר במצעותו יוכלו להגדיר את כותרת העמוד, תיאורי העמודים ומילות מפתח לאתר.

אמצעי תשלום

לרשות הגולש אפשרות לבחירת אמצעי תשלום המועדף עליו, אשר בעמצעותו הוא יוכל לשם על הקניה שהוא ביצעה באתר, ישנם מגוון רחב של חברות המציעות סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט או ביצוע תשלומים באמצעות פייפאל - PayPal.

אצלינו בשלב הקמת חנות וירטואלית כבר דואגים להטמיע את ה- 2 האפשרויות לתשלומים, הראשון באמצעות פייפאל - PayPal והשני באמצעות חברות צד ג' לסליקת כרטיסי אשראי באינטרנט.

פנו אלינו עוד היום לבניית חנות וירטואלית מתקדמת ומקצועית באינטרנט.