בניית אתרי תדמית

אתה נמצא כאן:

העולם מתחלק לשני סוגי עובדים, שכירים ועצמאים. השכירים ברוב המקרים לא יהיו זקוקים לאתרי אינטרנט, אך כל אדם עצמאי מכיר את חשיבות החשיפה והיוקרה, שמעניקה לו העובדה כי הוא בעל אתר אינטרנט תדמיתי כלשהו. אך מה עושים אם אין לנו באמת צורך באתר אינטרנט? אם אנחנו, מטפלת בילדים, עורכי דין או אינסטלטור וטכנית אין לנו באמת צורך באתר כבר ומורכב? לצורך כך קיימת האפשרות של בניית אתר תדמיתי או בניית אתרי וורדפרס עם ממשק קל ונוח לתפעול והכי חשוב לציין כי מערכת הניהול מגיע במגוון שפות לבחירה (עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית ועוד ... ).

בניית אתרי תדמית הם האופציה של כל אחד מאיתנו יכול לבנות לעצמו אתר שיציג אותו, גם אם רק בשביל שיופיע על כרטיס הביקור שנחלק ללקוחות שלנו. אתר תדמיתי הוא אתר אשר מכיל עמודים ספורים, לפעמים אפילו רק דף אחד, אשר מציג אותנו, את שמנו, העיסוק שלנו ומה עשינו עד כה בתחום וכמובן דרכי התקשרות אלינו. אין בו יותר מידי מידע או מדיות שונות, אין בו צורך במערכות ניהוליות מורכבות והוא מתאים למי שרק רוצה שיהיה מקום קטן באינטרנט על שמו ואשר שייך לו ומציג אותו.

פרטי התקשרות

0585-900-500
info@asd.co.il

שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה
נציגנו יצרו עימך קשר בהקדם האפרי
תודה רבה!
אתרי תדמית לדוגמא
אתרי תדמית לדוגמא

יתרונותיה של בניית אתר תדמיתי

היתרון הגדול ביותר של הליך בניית אתר תדמיתי הוא העלויות שלו. כיום ניתן למצוא, תוכנות שמאפשרות לנו לבנות לעצמנו בניית אתר אינטרנט תדמיתי ללא עלות פרט לתשלום בגין אחסון האתר. אך גם אם איננו בקיאים מידי ברשת האינטרנט, קיימות חברות, שיציעו לנו בחינם אתר תדמיתי וזאת רק בתמורה לתשלום בגין האחסון שלו. עובדה זאת הופכת את עלות בניית אתר שכזה למזערית יחסית ולכן כל בעל עסק, גם קטן, יכול להרשות לעצמו אתר תדמיתי משלו. יתרון נוסף ומשמעותי הוא שיפור אופן הייצוג של העסק שלנו. היכולת שלנו להפיץ את עצמנו אפילו אם רק באמצעות הפצת הלוגו שלנו באתר, היא משמעותית לקידום העסק שלנו באשר הוא.