בניית אתרי וורדפרס

אתה נמצא כאן:

וורדפרס היא כיום אחת המערכות הנוחות והמתקדמות ביותר עבור בניית אתרים באינטרנט והיא מאפשרת לכל אחד לנהל את האתר שלו באופן עצמאי, כולל הוספה ועריכה של מבנה האתר והדפים השונים בו בעזרת ממשק גרפי פשוט וללא צורך לכתוב אפילו שורת קוד אחת. בניגוד למערכות אחרות עליהן יש לשלם עבור השימוש, וורדפרס היא מערכת חופשית בקוד פתוח, והמשמעות היא שכל אחד יכול לשנות ולהרחיב את המערכת כראות עיניו באמצעות שינוי קבצי המקור המופצים חינם.

מלבד החיסכון המשמעותי בעלויות לעומת בניית אתרים בפלטפורמות סגורות, וורדפרס מגיעה עם תמיכה מלאה בעברית הכוללת את מערכת הניהול עצמה וכן אפשרות לייבא בקלות קבצי וורד או מסמכים אחרים (כמו גם תמונות וקטעי וידאו מאתרים כגון Youtube).

פרטי התקשרות

0585-900-500
info@asd.co.il

שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה
נציגנו יצרו עימך קשר בהקדם האפרי
תודה רבה!
גלריית אתרי תדמית
גלריית אתרי תדמית

כל אתר שתרצו

כיום ניתן לבנות בוורדפרס כמעט כל סוג אתר שאפשר להעלות על הדעת : החל מבלוגים לשימוש אישי, דרך בניית אתרי תדמית לעסקים, אתרי חדשות, פורטלים ואפילו חנות וירטואלית למכירת מוצרים דרך האינטרנט. הדבר מתאפשר הודות למגוון התוספים האינסופי של המערכת אשר עובדים במקביל מבלי לפגוע האחד בתפקודו של השני, בין אם מדובר ביצירת רשומות תפוצה, גלריות מרהיבות, התאמת האתר למובייל, כפתורי שיתוף לפייסבוק, קטלוגים של מוצרים, סליקה מקוונת ועוד.

בניית אתר וורדפרס מקצועי בעיצוב אישי

למרות שלכאורה כל אחד יכול להוריד את וורדפרס ולהתקין אותה על שרת אינטרנט, נדרשת מיומנות רבה על מנת לנצל את היתרונות שלה עד תום. אנחנו מציעים לא רק התקנה מלאה של המערכת בגרסתה האחרונה וכל התוספים הרלוונטיים , אלא גם התאמה אישית של תבנית העיצוב על מנת להעניק לאתר מראה ייחודי שייבדל אותו משאר האתרים בשוק.